ВИСТАВКА СИСТЕМ 2012

Пані та панове, із задоволенням дякуємо Вам за відвідування нашого стенду на міжнародній виставці систем опалення 2012, яка відбулася 23-26 квітня 2012 року в Познані. Наш стенд був одним з найбільших відвідуванних і привернув великий інтерес, і ми дякуємо всіх відвідувачам. Наша виставка включала нашу продукцію і, перш за все звістку, що ми ввели нового у 2012 році.

FAQ - поширені запитання
  • Як нагрівач впливає на захист від корозії бака?

    В емальованих баках з магнієвий анод або титановий, являється основним джерелом захисту від корозії. Якщо нагрівальні елементи виготовлені з міді або нержавіючої сталі вони мають бути частково електрично ізольовані від баку. Використання нагрівачів EJK, які відповідають цій умові значно збільшує термін служби нагрівального елемента і продовжує термін служби анодів.

  • Як вибрати котел?

    Слід врахувати параметри котла, визначені в проекті котельні. Для того, щоб правильно обрати котел для конкретно взятої будівлі. Має значення: якість ізоляції, висота поверху, кліматична зона, в якій розташована будівля, і багатьох інших факторів. До цього слід додати попит на гарячу воду і ефективність системи опалення та ККД котла. Чим нижча ефективність системи, тим вище повинна бути потужність котла для покриття втрат тепла в системі.