Se.Fa

SeFa

http://www.sefasrl.com/

Zilio Industries Ltd. була заснована на початку 2011 року в результаті злиття двох, італійської промисловості, провідних гідро-, термо-, санітарних і Aquasystem Rondra, які спеціалізуються на виробництві автоклавів, розширювальних баків і радіаторів багатотрубний сталевих колон.

Aquasystem, тепер Відділ Zilio Industries Ltd., був одним з перших компаній в шістдесяті роки, щоб побудувати автоклави і розширювальні баки зі змінною мембраною. За роки діяльності Aquaystem поставив своєю метою задоволення вимог ринку та очікувань своїх клієнтів, пропонуючи продукцію високої якості в середовищі з використанням передових технологій виробництва.

Наш вибір стратегічних партнерських відносин з постачальниками дають нам впевненість, щоб запропонувати якісну продукцію, результат “ретельного дослідження в галузі матеріалознавства, технологій та рішень”.

Ці фактори, у поєднанні з багаторічним досвідом виробництва і сильною мотивацією персоналу, що працює молодий, але в той же час, присвяченого і професійного, дозволяють Aquasystem уявити себе на різних ринках з високим рівнем якості і в продукті, як в обслуговуванні клієнтів. Мембрани SeFa SRL встановлюються в баки таких виробників як: AQUASYSTEM, HIDROFERRA, AQUAPRESS, ZILMET, VAREM, REFLEX, ELBI, CIMM, GITRAL та ін.

Відмінні риси мембрани SeFa SRL; Матеріал – EPDM, бутил, натуральний каучук для водопостачання; SPR, NBR, EPDM, бутил для систем опалення; Хлор-бутил і бром-бутил для харчової промисловості; Широкий асортимент мембран 2 – 3000 л; Кількість робочих циклів не менше 100 тисяч; Установка як в гідроакумулятори, так і в експансомати будь-якого виробника; Мембрани не злипаються і не деформуються в процесі експлуатації; У моделях від 80 літрів, наявність отворів для клапана воздухоудаленія; Широкий асортимент з різними діаметрами фланця; Різні форми мембран під конкретний обсяг бака.