Varem

Varem

www.varem.it
http://www.varem.com/

VAREM (Італія) – найбільший виробник високоякісних мембранних розширювальних баків, одне з найкращих співвідношень ціна – якість.

В області опалення та водопостачання компанія VAREM SpA працює більше 25 років і на сьогоднішній день є одним з лідерів на світовому ринку обладнання для опалення та водопостачання і спеціалізується на виробництві розширювальних баків для систем опалення (експансоматів) і гарячого водопостачання (гідроакумуляторів).

Сильними сторонами VAREM є досягнення у виробництві баків із сталевого прокату c мембранами зі спеціальних каучуків, на базі яких створюються спеціалізовані, повністю автоматичні лінії вищого рівня якості, що забезпечується італійської технологією і високою кваліфікацією персоналу.

Гарантується тривала працездатність як баків зі сталі, ізольованих від безпосереднього зіткнення з заповнюючими їх рідинами, так і мембран, що виготовляються з високоякісної гуми, причому це відноситься до роботи практично з усіма найбільш поширеними видами рідких речовин.